Nový dizajn pre vaše schody

Nový dizajn pre vaše schody

Pri rekonštrukciách domov sa často zabúda práve na schody. Nič nevydrží večne a aj schodisko sa v priebehu niekoľkých rokov môže poškodiť a schody takto strácajú nielen atraktivitu ale aj bezpečnosť.

Jednoduchá renovácia

Ak je schodisko po statickej stránke stále v poriadku, nemusíte ho búrať a stavať nové. V tomto prípade môžete schody obložiť drevenými stupňami.  Obloženie schodov sa dá použiť na akékoľvek schodisko, pre drevené, kovové ale aj kamenné. Rovnako je využiteľné aj na akýkoľvek typ schodov, problémom nie sú ani točité schody. Jednotlivé drevené stupne vám vyrobíme presne na mieru a odborne ich osadíme. Ak to je potrebné, ošetríme aj podklad schodiska.

Bezpečnejšie schody

Každý z nás sa chce doma cítiť bezpečne. Preto okrem estetického hľadiska by sme pri renovácii schodiska mali dbať aj o bezpečnosť. Pri povrchovej úprave hotových schodov používame laky rakúskej značky s protišmykovou úpravou, ktoré sú zárukou kvality. Pre zvýšenie bezpečnosti vo večerných hodinách je možné využiť aj podsvietenie stupníc.

Vyberte si farebný dekor

Máte obavy, že vaše schody nebudú ladiť s interiérom? Tých vás veľmi rýchlo zbavíme, pretože v našej ponuke nájdete širokú škálu farebných odtieňov. Od základných, úplne bežných až po trendové farby, ktoré zaujmú na prvý pohľad.
Ak nenájdete potrebný odtieň v našom vzorkovníku, v prípade potreby vám ho dokážeme namiešať.

Nezabudnite na zábradlie

Ak už renovujete schodisko, určite si zaslúži vašu pozornosť aj zábradlie. Vo väčšine prípadov sme sa stretli  s tým, že stojky zábradlia už nespĺňali bezpečnostné normy, preto sme odporučili nové zábradlie. Ak je to vaše stále v dobrom stave a stojky zábradlia stoja pevne na svojom mieste, možno postačí nová povrchová úprava. 

Čo spraviť, ak sa rozhodnete pre renováciu schodov?

Nie je nič jednoduchšie. Ak chcete, aby bolo schodisko podľa vašich predstáv, kontaktujte nás pomocou dopytového formulára. Máme za sebou desiatky dokončených zákaziek renovácií schodov a veríme, že k plnej spokojnosti našich klientov.

Náš tím profesionálov vráti vášmu schodisku pôvodnú krásu.

tel.: 0904 231 086
email: baca.jaroslav@gmail.com
email: schodybaca@gmail.com