Renovácia schodov

Renovácia schodov

Schody využívame každý deň bez toho, aby sme si uvedomili, aké sú pre nás dôležité. Či už doma, v práci, alebo kdekoľvek inde sa po nich dostaneme presne tam, kam potrebujeme. V tej chvíli nám ani nenapadne, že každým krokom dochádza k ich opotrebeniu.


Kedy je potrebná rekonštrukcia

Náš klient sa rozhodol pre rekonštrukciu svojho rodinného domu a neobišiel ani schody. Mal točité schodisko, na ktorom sa už odrážal jeho vek. Hlavne na širšej časti schodov sa po niekoľkých rokoch vytvorili priehlbiny a poškodila sa ich povrchová úprava. Väčšina z nás pri chodení po točitom schodisku využíva najmä širšiu časť schodov, takže je pochopiteľné, že zub času sa odzrkadlí najmä na tých miestach. Ani zábradlie už neplnilo svoju funkciu na spoľahlivý prechod po schodoch. Bolo potrebné to riešiť najmä v záujme bezpečnosti členov rodiny.

Keďže išlo o obložené betónové schodisko , v prvom rade sme odstránili všetky drevené stupne a zábradlie, ktoré okrem viditeľných škrabancov a poškodeného laku pôsobilo nemoderne. Stupne schodov sme presne vymerali a farbou sme ho doladili k plávajúcej podlahe. Zábradlie si náš zákazník vybral jednoduché, moderné s kovovými prvkami.


Výroba schodov

Najväčšou prioritou našej stolárskej dielne je výroba nových schodov – či už ide o samonosné drevené schodisko, drevené schody, alebo obloženie betónového schodiska. Nemáte predstavu, ako by vybraté schodisko vyzeralo práve u Vás? Žiaden problém, s naším profesionálnym 3D softvérom Vám predvedieme, ako budú Vaše schody pôsobiť vo Vašom interiéri. Schodisko Vám privezieme kdekoľvek na Slovensku.


 

Renovácia schodov

Modernizácia schodov

Ak je pre Vás výhodnejšia rekonštrukcia pôvodných schodov, vieme zrenovovať Vaše schodisko. Pri zistení, že Vaše schodisko je už veľmi poškodené, namiesto pôvodného Vám osadíme nové. Každý typ schodiska si vyžaduje iný prístup. Drevené Vám prebrúsime a prelakujeme, ak sú drevené stupne na kovovej konštrukcii, môžeme ju premaľovať a nezabúdame ani na obnovu zábradlia. Jemnosť a presnosť povrchu dreva zaručujeme vďaka kvalitnej legalizačnej brúske. Na povrchovú úpravu dreva používame výhradne výrobky rakúskej spoločnosti ADLER. Vždy sa snažíme o to, aby schodisko zapadlo do celkového interiéru.

Všetci naši klienti sa na nás môžu obrátiť, zabezpečíme im výhodnú revitalizáciu schodov.

tel.: 0904 231 086
email: baca.jaroslav@gmail.com
email: schodybaca@gmail.com